Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyum mellrákos. Szerintetek...

Anyum mellrákos. Szerintetek ez a hanyadik stádium?

Figyelt kérdés

Tavaly diagnosztizáltak nála mellrákot, de mivel tudta, hogy áttétes, nem engedte, hogy mintát vegyenek belőle, nem akar semmilyen kezelést sem kapni, csak ha már nagyon muszáj(tudom-tudom, vegyem rá, már próbáltam, ne higyje senki, hogy az csak úgy megy!)

No, most néhány napon át foly a mellbimbójából valamiféle gennyes-véres váladék... Ez mit jelenthet? Fáj neki, nem mondja, de látom rajta. Ugye ez nagyon nem jó? Talán évekkel ezelőtt már kezelték mellrákkal a másik mellét, de erről nem tudok sokat, az ilyesmi nálunk tabu...

Szerintetek mit jelenthet ez a folyás?


2011. júl. 15. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a folyás azt jelenti, hogy, nagyon nem jók a kilátások. Nemcsak a folyás miatt. Nem akarlak elkeseríteni, de jobb, ha felkészülsz. Azt írtad, anyud már volt beteg, szerintem nem akarta újból végigcsinálni a tortúrát, egy éve nem kezelik, akkor már bizonyára áttétes azóta. Szerintem meg fog halni, és ebbe már beletörődött, nagyon-nagyon sajnálom, és azt is h veled nem beszél minderről, de ha nem kezelik, meghal, lehet h már akkor is ha elkezdenék, hiszen a ráknak pont az a lényege, h minél hamarabb kezelik, annál jobbak a kilátások. Egy év kezelés nélkül szörnyen sok idő. Sajnálom :,( Persze csodák vannak.
2011. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
de anyukádat nem érdekli az élete? 1 év az nagyon sok.. :((
2011. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy ezt kell mondanom,de anyukád meg fog halni,és szerintem már nincs neki nagyon sok hátra.Jobb ah felkészülsz rá :((
2011. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már 1 éve is áttétes volt, és még mindig él, már az is maga a csoda. Sajnálom, hogy ez történt vele, de nagyon fontos lenne, hogy még addig beszéld meg vele az egész helyzetet, amíg lehet. Nagyon rosszul tette, hogy nem engedte kezelni magát, mert ha 1 évet túlélt kezelés nélkül, akkor nem hiszem, hogy nem lett volna esélye. Persze nem akarok kívülről okoskodni. Nekem gyerekként volt leukémiám, igaz, kicsi voltam, bizonyos szempontból ez könnyebb, mint felnőttként, de volt hogy rólam is lemondtak volna már, és mégis teljesen meggyógyultam. Csak az tudja, hogy beteg voltam, akinek elmesélem. Egyébként tényleg vannak csodák, és ilyenkor akár kuruzsló módszerekhez is lehet folyamodni, még ha nem is hiszünk bennük, mert ártani biztosan nem árt. Nekem volt ismerősöm, aki rendbejött egy cápaporc nevű készítménytől, és állítólag a kineziológia is használ. Mondom, ezekben én sem hiszek, de mégis volt rá példa, és ha már lemondott az életéről, akkor nincs mit veszítenie.
2011. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rákban meghalni az egyik legrosszabb kínhalál. Most már nem is nagyon kerülhetné el. Előbb kellett volna jönnöd. Szívemből sajnállak.
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj h a kuruzsló módszerek akkor használnak ha hiszel is bennük, ha nem akar meggyógyulni, sajnos semmitől nem fog.

Nagyon örülök, h meggyógyultál, olyan jó ilyet olvasni.

A kérdezőnek meg: tényleg mondj el mindent és kérdezz meg mindent anyukádtól amit szeretnél. Rettentően sajnálom.

2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is igaza van az előttem szólónak. Nyilván kezelték már rákkal korábban ha egyből áttétesre gondolt és nem kérte a kezelést, mivel ez nem egy nátha ami idővel magától is elmúlik. Egy év pedig nagyon sok idő egy ilyen betegségnél :( Szerintem a mellrák bármelyik stádiumában lehet gennyes folyás. Talán nem a legsúlyosabb ha más testrészeiben nem észlelt tünetket, de ez csak romlani fog gyógyszerek nélkül:(
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, én nem használtam kuruzsló módszereket, és igaz, hogy valószínűleg placebo hatásuk van, de akkor sem ártanak...és hátha hinne is bennük, nem igaz? Bár önmagában a placebo hatás ilyen esetben már talán kevés lenne. (Meg a gyógyulást is akarni kell.) Viszont abban az esetben is kevésnek kellett volna lennie, mikor valakit meggyógyított, akit ismertem. Nem tudom... Akarni kell a gyógyulást, kipróblni amit ki lehet, és bízni benne, hogy de mi van ha mégis működik... Az életfolyamatok bonyolultak, és talán egy olyan velejáró miatt használ egy terápia, amit észre se vesz senki.
2011. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!