Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves lány vagyok és...

Alvás kérdése:

Én egy 13 éves lány vagyok és az alvással küszködöm hogy aludjak el?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam hogy olvasok nem vált a mézes tejet, az esti sétát semmi nem segít mit tegyek valaki valami igazán hatásos módszert nem tud nagyon remélem hogy igen a növéremmel egy szobában alszom és néha elsírom magam mert olyan rossz hogy nem tudok aludni rajtam kivül pedig már mindenki alszik.
2011. júl. 17. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel kelj korán, napközben ne aludj lehetőleg és mozogj sokat.
2011. júl. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez a 'nemalvás' már megszokottá vált,sőt...az én esetem már beteges : / De nem zavar,szóval nincs gond:D Nem akarok aludni,elvagyok én ilyenkor is :)

Feküdj be az ágyba,és csukd be a szemed...szerintem hatásos,nálam is működne ha kipróbálnám :)


13l

2011. júl. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vanbor? válasza:

A barátnőm ezt mondaná: "levendulatea"!

Ezt tudom tanácsolni mert az én megoldásaimhoz még fiatal vagy! :)

2011. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aggaszt valami?

általában az ilyesminek lelki okai vannak amúgy, nagyon ritkán szervi(pl hormonális). Amúgy nekem pl nem mindig jó az olvasás elalvás előtt, mert felpörög az agyam, és kell neki fél-1 óra, amíg visszaáll alapjáratra és ekkor tudok aludni.

2011. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne a problémát elmondani a háziorvosodnak. Lehet, hogy túlműködik a pajzsmirigyed, ez pl. okoz álmatlanságot, és ebben az esetben kezelésre szorul az állapot! Egy vérvétel az egész.
2011. júl. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha elveszítem a szüzességed akkor lehet hogy elalszol :) :D :p
2011. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!