Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hallucinálok nappal akkor...

Ha hallucinálok nappal akkor az már komoly gond vagy csak véletlen volt és ennyi?

Figyelt kérdés
Ma azt hiszem hallucináltam, láttam az ablakból(biztos vagyok benne, hogy őt láttam!), hogy hazajött a nővérem, kinyitottam az ajtót, de senki nem volt ott, később cigarettafüstöt láttam a teraszról szállni, azt hittem mégis csak itthon van, odamentem de se cigi se semmi. Majd kb negyed ora mulva hazajött és mondta h ezelött nem járt errefelé. Akkor megrémültem kicsit, hogy kezdek begolyozni vagy mi van?! Mostmár lenyugodtam csak érdekelne h ilyen előfordul v lesz ez durvább is?
2009. aug. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Vettél be valamit? Az ember csak úgy nem hallucinál? Idősebb /70-80, vagy afeletti/ embereknél szokott ez előfodulni agyi érelmeszesedés következtében.

Írd meg, mi volt az előzmény!

2009. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves fiu vagyok, nem vettem be semmit (akkor nem lepődtem volna ennyire meg) sőt utoljára alkoholt is 2 és fél hete fogyasztottam. Még kb 10 évesen járnom kellett pszichologushoz de az ha jol tudom depresszio vagy mi miatt volt, nem hiszem h annak sok köze lenne ehhez
2009. aug. 5. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet nyílik a harmadik szemed és más dimenzióban lévőket látsz.Sokan meditatív állapotban képesek szellemeket és egyéb dolgokat észlelni.Ők akkor nyitják és csukják a harmadik szemüket, amikor akarják.

A gyerekek is látnak, a picik.

2009. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából ha nem érdekelne az elme/tudatalatti megismerése, nem olvastam volna utána akkor kb ennyit válaszoltam volna rá "..." . Ennek ellenére még így se tartom túlságosan kézenfekvőnek a harmadik szem nyílását. Egyébként meg ha szellemet láttam volna akkor betudom annak h a szemem sarkából láttam valamit és az agyam megtréfált, de itt nem ez volt, néztem ahogy az utcáról bekanyarodik, majd megáll az ajtó előtt, még a bicikli hangját is hallottam, ezért vagyok most kicsit megzavarodva : /
2009. aug. 5. 18:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam rajta, hogy mi is történhetett, megpróbáltam minél jobban felidézni a történteket, a leginkább azon lepődtem meg, hogy nem láttam milyen ruhában ment el a nővérem és mégis abban a ruhában jött haza mint amit érkezése előtt hallucináltam azonban azzal a különbséggel, hogy én láttam rajta fülhallgatót és mint kiderült ő azt nem vitt magával :). Most egy kicsit megnyugodtam mert igy legalább nem egyezik minden, tehát valószinü csak megtréfált az agyam, legalábbis most ezzel nyugtatom magam, ha a közeljövöben tapasztalok még hasnolo dolgot akkor viszont el kell rajta gondolkoznom hogy valami baj lehet. Bocs a hosszu monologért csak le kellett irnom :)
2009. aug. 5. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem hallucináltál, talán fáradt voltál. Néha az ember lát olyasmit is, ami nincs ott, nem vagy beteg. Egy 20 éves egészséges ember nem kezd el hallucinálni ok nélkül. Azt viszont fontos lenne tudni, hogy ha bevettél valamit akkor mit és mikor. Nem az számít, hogy most vetted-e be, akár 1 éve bevett drogot vagy bármi ilyesmit is fontos lenne elmondanod, ha beszedtél, akkor talán lenne rá magyarázat. Ha soha nem szedtél be eddig hallucinogén szert, gondolok itt bármilyen drogra, akkor nem kell aggódnod, csak fáradt voltál, semmi baj. Esetleg nyugtatót, vagy bármilyen gyógyszert szedsz? Megfázásra vagy bármilyen betegségre, akár tartósan, akár csak most vagy a közelmúltban szedtél?
2009. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szedted soha semmi drogot, betépni is max 5ször téptem be egész életem során, de még az se ütött be ugy mint másoknál mert nem tudom normálisan letüdözni... Én is gondoltam a fáradtságra de jelenleg nem is dolgozom nyáron ugyhogy akkor kelek mikor kipihentnek érzem magam.
2009. aug. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!