Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajtépésről hogy lehet leszokni?

Hajtépésről hogy lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy ez betegség, vagy rá lehet "szokni"...na velem ez van kb 1éve tekerem tekerem begubancolódik és tépem...annyira rossz, szinte egyfolytában a nap de ha nem is elég sűrűn pl ha nincs semmi dolgom, de néha evés közben is. Stresztől lehet tán. De mióta leszoktam a körömrágásról ez van :S segitsetek kérlek mert tönkreteszem a hajam és fodrászhoz sem merek így elmenni :(
2011. júl. 18. 06:56
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

Önbizalom-fejlesztéssel pl. Járj sportolni! Olvass könyveket! Tanulj! Rendezd a stresszhelyzeteket az életedben!


Máshogy nem lehet.

2011. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy mentális betegség, úgy ívják Trichotillománia. A súlyosabb stádiumban kopasz foltjaid lesznek, parókát kell hordanod, és mivel az egyik kapcsolódó tünet a haj végeinek evése, a gyomorban felgyülemlő hajcsomók miatt akár halálos is lehet.

Eleinte nekem se kezelték és egyre rosszabb.

Nem fog magától elmúlni, ez már egy súlyosabb szorongási és depressziós tünet.

Ha anyagilag megteheted, keress szakembert.

2012. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
haláloos? én megeszem :( nemtudok leszokni róla
2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!