Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a pöttyök...

Mitől lehetnek ezek a pöttyök a lábamon? Elég visszataszító.

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éve mindig, megszűnés nélkül TELE van a combom felső része kicsi piros pöttyökkel, mintha folyamatosan ki lenne pattogva. Másnak is van ilyen? Ha igen, mivel tudnám őket eltüntetni? Elég csúnya, főleg így nyáron. Borzasztóan önbizalom romboló.
2011. júl. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nézesd meg bőrgyógyásszal.
2011. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kénytelen leszek előbb-utóbb, de nem tudom, mikor tudnék oda eljutni. Remélem valaki tud itt is segíteni nekem!
2011. júl. 19. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem téli időszakban szoktak feltehetően hasonló pöttyeim lenni, olyankor hordok harisnyanadrágot, nadrágot. Amúgy szoknyás típus vagyok, tehát amint az idő javul, többet tud levegőzni a bőröm és megszűnik a probléma. Lehet hogy te túl sokat hordasz nadrágot?
2011. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEm tudom, hány éves lehetsz. Nekem kamaszkoromban volt szőrtüsző-gyulladásom a combjaimon. Nagyon-nagyon zavart, lehet, h neked is ez van. Bőrgyógyász meg tudja mondani. Mindenesetre, semmit sem tudtak javítani rajta. Aztán egyszercsak elmúlt...:)))
2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és tényleg nagyon kellemetlen dolog. :( Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. júl. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!