Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor megvan miért nem szabad...

Mikor megvan miért nem szabad fürdeni:? Szerinetek lehet attol fürdeni? .

Figyelt kérdés

Megyünk a tengerre...

A nyaralás közben jön meg...:(


2011. júl. 19. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert ilyenkor kissé nyitva van a méhszáj, és így könnyebben fertőződhet a méh.

Ugyanakkor az úszó sportolók is mindig edzenek, mennek vízbe olyankor is.

Én sem tartottam be ezt a tilalmat, és sose lett bajom. Természetesen tampont használj, és minden fürdőzés után cseréld ki.

2011. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos ezt elkell,hogy mondjam 13 éves leszek és most volt előszőr..és lehet hogy most nem fog másodszor megjönni mert már halottam ilyeneket,hogy a másodiknál nem mindig jön meg vagy késöbb vagy hamaráb!!Tampont még nem használok...

De ha ugy fürdök tampon nélkül akkor???:(((

2011. júl. 19. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, nem a nyaralás alatt jön meg, kezdetben valóban rendszertelen.

Hogy mi van akkor, ha nem tamponnal mész fürdeni vérzés közben, azt magad is jól el tudod képzelni: a betét csurom víz lesz, és átüt rajta a vér, folyik mindenhol... brrr... nem javaslom! Próbáld ki a mini tampont. Előbb-utóbb úgy is szükséges, a torna óra sem kellemes betéttel.

2011. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!