Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét után miben segíthetnék...

Műtét után miben segíthetnék anyunak?

Figyelt kérdés
Anyukámat operálni fogják egy héten belül a vállával. Valószínűleg kap egy merevítőt is ami egy pózban tartja a kezét egy ideig. Én fogok főzni, takarítani, boltba járni. Mivel az egyik kezét nem tudja majd használni egy kupakot se tud letekerni egyedül. Szeretnék segíteni neki mindenben, de gondoltam hátha valakinek eszébejut valami jó ötlet amit nem tud egy kézzel megcsinálni de van rá megoldás :)
2011. aug. 31. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is műtötték a kezem,és tudom hogy egy kézzel milyen kiszolgáltatottnak lenni.Nekem anyukám segített.Szerintem műtött kézzel,nem hiszem hogy bármit is megtudna tenni,főleg ha nem szabad megerőltetni sem.Gondolom fájni is fog neki.Ez tapasztalat.Amennyit meg tudtam tenni,azaz illemhelyen volt.Sajnos.
2011. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!