Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elmúlt két hétben már...

Az elmúlt két hétben már másodszor ébredtem úgy, hogy nagyon erősen görcsölt a mellem alatt valami. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindkétszer rögtön ébredéskor volt, a baloldalon, közvetlenül a mellem alatt (de nem a mellem!), azt hittem, meghalok, végül erős masszázzsal egy idő után elmúlt, de nagyon ijesztő volt, főleg, hogy terhes vagyok. Valami ideg csípődhetett be? És ha igen, az miért?
2009. ápr. 3. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Görcsölhetett a rekeszizmod, a mellkas izmaid. Nem tudom hány hetes terhes vagy, de lehet, hogy egy jólirányzott rugástól görcsöltél be, de te már csak a görcsre emlékszel. Lehet, hogy a baba elnyomott egy eret és a nem megfelelő oxigénellátástól görcsölt be egy izom. És leget, hogy csak a szervezetedben történő átalakulások következménye. Hogy megnyugodj én felhívnám a dokimat és elmesélném neki, kikérném a véleményét. Valószínüleg meg fog nyugtatni, hogy nincs semmi baj.
2009. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!