Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet rászokn...

Mennyi idő alatt lehet rászokni fizikailag a frontinra?

Figyelt kérdés
ha mondjuk naponta-kétnaponta bevesz belőle
2011. júl. 20. 18:12
 1/8 anonim válasza:
100%
Sztem ne szokj rá! Amúgy hamar. Én sose szedtem, de a környezetemben annál többen, és egy pici stressz esetén már nyúlnak is érte, v rosszabb esetben el sem kezdik a napot nélküle. Tanulj meg lazítani és néha leszarni dolgokat. A frontin csak függővé tesz!.
2011. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En estenkent szedek 0.50est, h el tudjak aludni.

JA, es en is megkerdeztem a haziorvost, h ra lehet e szokni. es nekem azt mondta, hogy nem. Hat, tök jo lenne ha igy lenne, de nem hiszem el neki...

2011. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, rá lehet szokni méghozzá nagyon hamar pszichikai függés alakul ki, aztán pár héten belül fizikai is. Ha kétnaponta bevesz belőle az már bőven elég hozzá.
2011. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan rá lehet szokni,és egy óborzalom leszokni róla a megvonási tünetek miatt.

Keress inkább gyógynövényből készült teákat!!

2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Biztos hozzá lehet szokni, de nekem valahogy 2 év alatt nem sikerült (napi három-négy 0,25-ös tabletta). Egyik napról a másikra hagytam abba és nem volt semmiféle elvonási tünetem.

Lehetőleg csak orvos utasítására szedd.

2011. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:S értem

Hát én is úgy hallottam, hogy nagyon könnyen rászokik az ember.Viszont ha már ez megtörtént, akkor mik azok az elvonási tünetek? mármint milyen formában jelennek meg? idegesség, stb...?

2011. júl. 20. 19:07
 7/8 anonim válasza:

Az én egyik ismerősöm, amikor megpróbált "lejönni a szerről", mert szerintem ez az, akkor hogy is mondjam, rettentő rosszul érezte magát, orvosi nyelven ezt talán diszkomfort érzésnek mondanám. Iszonyat rossz volt a közérzete, és csattogott, sírhatnékja volt mellé. Egyszóval azok is előjöttek, amik miatt szedni kezdte.

Ha van más megoldás, sztem ne szedd.

2011. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alllien válasza:

Az ötödik válaszoló nagyon finoman és kulturáltan kifejezve egy hazug g3ci.

Vagy komoly bajok vannak az időérzékével és keveri az évet a héttel.

Annak a háziorvosnak aki azt mondja nem lehet rászokni a frontinra, előszöris kibökném a szemét mindegyiket. A többit a fantáziátokra bízom. Ez olyan szintű aljasság és félrevezetés ami a pedofiliával vetekedik. Igen rá lehet szokni a frontinra és az emberek jó részének élete végéig szednie kell. Mert olyan erősek a megvonás tünetei, hogy felér egy középkori kínzással. Csökkentéssel sem lehet abbahagyni esetleg pár erős akaratú embernek. Ez tudod üzlet. Csak annyit mondok, hogy nehezebb leszokni a frontinról mint a heroinról. És ez tény. Elég lesz?

2021. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!