Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizikailag fejletlen lenne?...

Fizikailag fejletlen lenne? Fordulhat ez még jobbra később vagy megélhető nagyobb hátrányok nélkül?

Figyelt kérdés
van egy srác. 80 kg, de minimum 10-el kevesebbnek nézi mindenki. nem szép arca van (csúnya) és lassan 20 éves, de 16-17-nek néz ki. a fizikuma gyenge, és a szőrnövekedése sem erős. (ezek mellett még hogy önbizalomhiányos, és magába forduló csendes ember egy másik probléma) mivel személyesen érint, azt szeretném megkérdeni hogy ezek a külső dolgok (ami nagyban alakította a belsőket is) valamilyen fizikai fejletlenséget mutatna? ill. későbbi időben megélhető nagyonn hátrányok nélkül? köszi
2010. jún. 16. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk, akik kicsit később érnek, fizikailag is. Ha esetleg túlsúlyos (a magasságát nem írtad), akkor mozogjon, diétázzon. A gyenge fizikum meg látványosan javítható sportolással: futás, fekvőtámasz, felülés stb., nem kell semmi extra és ráadásul ingyen van. Az arca olyan, amilyen, de ha folyamatosan azon szorong, hogy csúnya, attól még nem fog megváltozni. Próbáljon jól öltözni, a lányoknak meg elég változékony az ízlése, lehet, hogy valakinek pont ez jön be. Én pl. nem szeretem a tipikusan jóképűnek mondott fiúkat. Legyen férfi: legyen udvarias, határozott, sokkal többet számít, mint az arca. Hajrá!
2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és 24 éves lány voltam.
2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, épphogy vékonynak tűnik, (180cm amúgy) ezért tippelnek a többiek kevesebbet. köszi a tanácsokat
2010. jún. 16. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!