Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, h az egyik...

Az hogy lehet, h az egyik oldalon az alsó bordám kiáll a másikon pedig nem? Lehet ezzel vmit tenni, h ne legyen ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az úszással.
2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ez gerincferdülés! Valószínűleg el van csavarodva egy picit a felsőtested. Az úszás tényleg jó rá, vagy gyógytorna.


Amúgy nekem is van, néha a ruhapánt és a melltartópánt is leesik a bal vállamról menet közben...

2011. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És más hogy nem lehet megoldani??És biztosan gerincferdülés?
2011. júl. 23. 18:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,rosszul fogalmaztam és kifejtem nekem ez a bordakiállás elől van nem hátul az is gerinc ferdülés ?? de én nem vagyok elcsavarodva .Vagyis van egy kis hát görbém de nem oldalírányú.
2011. júl. 23. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is kiállnak elől az alsó bordáim. Tapasztalatból tudom, hogy a koraszülöttek jellemzője az alsó borda kiállása. És valóban lehet gerincferdülés is, de erről csak egy orvos dönthet, tehát menj el háziorvoshoz, aki aztán majd beutal egy másik orvoshoz és így tovább. Gyógytornát és úszást fognak javasolni. Máshogy szerintem ezen nem lehet javítani...max. ha kiműtteted az alsó bordáidat.....:)))) (hozzátenném, hogy szerintem gyógytornával és úszással sem lehet eltüntetni, tehát jobb, ha megbarátkozol vele):)
2011. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!