Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mosolygok miért van fentebb...

Ha mosolygok miért van fentebb az egyik oldalon a szám mint a másikon?

Figyelt kérdés
észrevettem hogyha elmosolyodom akkor az egyik oldal hamarabb elindul és tovább is megy fel..nehéz egy kicsit megfogalmazni. lehet mert azon az oldalon rágok szinte mindig és ott jobban megerősödtek volna az izmok? vagy nem tudom. más is így van vele? ne molyan szembetűnő csak észrevehető
2009. máj. 3. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz,valahol olvastam hogy az arcizmok eféle változáta stroke előjele is lehet!
2009. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:((
2009. máj. 3. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A bal és jobb oldalunk nem teljesen egyforma. Felépitésben és működésben sem. Van akinél nem lehet észre venni a különbséget, van akinél igen. Ha ez a féloldalas mosoly korábban is megvolt, akkor lehet a féloldalas rágástól. A nem használatos oldalon petyhüdtebbek lesznek az izmok kissé, de nem teljesen. Ha újkeletű a dolog, lehet beidegzési probléma, és annak más tünete is jelentkezik.
2009. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előttem szólókhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ha új keletű feltétlen doki....strok gyanú, arcidebénulás stb... Teszteld le magad pl. hogy amelyik oldaladon lassabban ill. "lemaradottam" a mozgás ott a szemedet mennyire tudod összeszorítani, van e különbség a két szem szorítóerejében.....mondjuk ezt jó lenne ha másik ember nézné, mert te nem igazából látod tükörben...kivéve ha nem is nagyon tudod összeszorítani erősen a szemed...... De ha új, mindenképpen doki!!!!!!! Gyógyítható!! Minél előbb dokihoz kerülsz annál eredményesebb és gyorsabb a gyógyulás!!!!

Írj, mi van, oké?

2010. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
össze tudom szorítani a szemem eléggé. mindkettőt
2010. ápr. 9. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Itt mindenki túl sok Vészhelyzetet nézett. Arcideg bénulásnál, meg stroke-nál sokkal durvábban torzulna az arcod. Egyébként nálam meg úgy van, ha mosolyogni kezdek a szám egyik csücske lefelé görbül, a másik csücske meg felfele. Szó szerint az szám egyik fele sír, a másik nevet! :)
2010. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem isn lenne ilyesmi problémám, írták, hogy lehet gyógyítani ill gondolom javítani rajta.Hogyan?
2010. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc színészemnek pont ez a szexepilje. Úgytűnik őt nem zavarja.
2010. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szemed jól össze tudod szorítani, nincs nagy baj. De ha újkeletű, mindenképp doki! ;) Jobb félni, mint megijedni, nem? Amúgy nem ijesztgetni akarunk, csak a kérdésedre válaszoltunk, hogy "miért" lehet.

Amúgy speckó arcizomtorna, speciális elektromos áramos kezelés, B1 vitamin stb.... segít...

Ha meg régi a dolog, ne foglalkozz vele, ahogy írták a szexepiled is lehet.. hihi...

2010. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!