Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ébredjek fel az alvásból?

Hogy ébredjek fel az alvásból?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy nem tudok felébredni. Például ha reggel felakarok kelni akkor egyszerűen nem bírok, pedig a telefonomon van ébresztő beállítva ami nagyon hangos, olyannyira hogy kb még a szomszéd is feltudna kelni rá, de én nem kelek fel rá. A kérdésem az lenne hogy, milyen tanácsokat tudtok nekem, hogy fel tudjak kelni időben?!
2011. júl. 23. 01:03
 1/8 anonim válasza:
Sajnos egy cipőben járunk, velem is ez van már pár napja. Az én mobilom is cseng (jó hangosan!), én viszont nem kelek fel rá, viszont akkor mindig délig alszom és éjszaka nem tudok :D Milyen alvási szokásaid vannak? Megvan a minimum 8 óra? Mióta megy ez?
2011. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a,Aludj el legkésőbb 10 órakor.

b,Szerezz be egy vekkert :)

c,Ne legyél fel éjfélig

2011. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Feküdj le időben,és ne űzd azt a hobbit amit most,hogy hülye kérdéseket írkálsz ki hajnali 1:10-kor a gép előtt kockulva.
2011. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen belül az ébredéskontroll rész.

2011. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kb 5 éve biztos megy, és kb ha lefekszek hajnal 2 körül akkor már csak délután kb 2 kor kelek fel :S Sajnos a suli időszak az nagyon rossz mert akkor van mikor fel se ébrdek és már nem tudok bemenni suliba :S
2011. júl. 23. 01:12
 6/8 szotyi41 válasza:
fülhallgatót tegyél a füledbe alvás előtt
2011. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez van,1-2 fele fekszem mostanában,de sulikor is 11 -12 fele fekszem..de most,ráadásul beállitom ébresztőt telón,és lekapcsolom álmomba és alszok tovább..:s vagy gyors kiugrok az ágybol reggel 7kor de akk szédülök mint az állat,és amint lefekszem egy kicsit alszom is vissza délig... nemtudom mi lesz velem ha suuliba megyek,mivel majd 6kor kell kelnem mivel középsuli..és eddig 7:15 fele keltem,egyébként hiába feküdnék le 10kor aludni,forgolódnék ugyanígy éjjelig az ágyban...
2011. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alakítsd át az alvási szokásaid. Este feküdj le időben,előtte már ne egyél,ne sportolj,és készítsd fel az agyad a szervezeted arra hogy aludni kell. Reggel kelj fel időben, hétvégén sem kell délig aludni,és akkor este el tudsz aludni.
2011. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!