Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak reggel, hogy...

Mit csináljak reggel, hogy könnyebben ébredjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy reggel fél 7kor szoktam kelni, de ébredés után mindig NAGYON fáradt vagyok, pedig kb. 8 órát szoktam aludni. Ez a fáradtság úgy 10-20 percig tart, addig csak kóvályogok a lakásban. Mit lehet tenni ez ellen? Elvileg elégnek kell lennie ennek az alvásmennyiségnek, nem? Kávézni, kólázni, teázni nem akarok, milyen egyéb módszerek vannak?
2009. aug. 5. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Sportolj!Étkezz egészségesebben!Hidd el nem hülyeség tényleg jobban érzed majd magad!
2009. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sportolok heti 3-4x, és teljes mértékben odafigyelek az étkezésemre, ezért sem szeretnék kávézni reggelente.
2009. aug. 5. 10:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit több vitaminra van szükséged.Szedj komplex vitamin csomagot, valami jót.
2009. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint is, amiben a napi ajánlott mennyiségnél is többet tartalmaz (pont a sport miatt).
2009. aug. 5. 10:18
 5/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, és egy dolog ébreszt fel csak: egy jó zuhanyozás, amiből néha fürdés lesz, mert állni is fáradt vagyok. az arcomat meg megpaskolom hideg vízzel:) amikor megtörölközök, kifejezetten friss vagyok, próbáld ki te is, hátha bejön!
2009. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is kb. a zuhanyzás válna be, de azt mindig este csinálom, hogy ne azzal menjen el az időm reggel. :) De amikor nem, akkor reggel tényleg felébreszt. Így az a baj, hogy amíg kómás vagyok, minden 2x annyi időbe telik és csomószor elkések emiatt.
2009. aug. 5. 11:00
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor aludj többet, ha semmi sem jó..:D
2009. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én is olyan vagyok, hogy néha 8 óra alvás sem elég...aludj többet, lehet szükséged van rá.egyik nap én pl olyan mélyen aludtam reggel is, hogy meg sem hallottam, hogy fél órán keresztül 5 percenként csöngött az ébresztő...na ez már ciki
2009. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne jó. :S többet nem akarok aludni, mert nem akarom átaludni az életem:)
2009. aug. 5. 12:47
 10/14 anonim ***** válasza:

10.54-es vagyok

ülj be a kádba (én is azt szoktam, mert állni fáradt vagyok:))) és engedj langyos vizet, amit fokozatosan hűts le. az arcodra pedig hideg víz! nekem tényleg tuti így:)

2009. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!