Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megéri a könnyített gipszért...

Megéri a könnyített gipszért fizetni? (lábtörés, járógipsz)

Figyelt kérdés

Mi a különbség a súlyukon kívül?

Mindegyikre lehet cipőt húzni? Víz érheti?


2010. szept. 8. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy most mennyibe kerül, de szerintem igen. nekem kb. 8 éve volt lábtörésem (boka) és mikor már enyhült a fájdalom (1-2 hét) akkor már simán mozogtam benne, azt leszámítva, hogy nem hajlott bokánál, de jól tudtam közlekedni.(egy nagy zoknit és cipőt húztam rá) valószínűleg hagyományos gipsszel nehezebb lett volna, mert ennek gyakorlatilag nincs is súlya. ha van rá keret, akkor megéri.
2010. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
víz természetesen nem érheti, mert bemegy alá és totál bepállik alatta a lábad, ha meg sebed is van, annak főleg nem tesz jót.
2010. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyakor ***** válasza:
Víz nem érheti, nekem kétszer is volt könnyített. Vékonyabb, és sokkal könnyebb, mint a hagyományos, könnyebb vele mozogni és előbb hajlik mint törik. ha van rá keret akkor mindenképpen megéri!
2010. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Homonnay Máté válasza:
megéri,kipróbáltam a simát és a könnyítettet is,azt vegyél
2011. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!