Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derékfájás fiatalon? Mitől lehet?

Derékfájás fiatalon? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és szokott fájni a derekam, például este, hogyha lefekszem aludni, akkor mindig fáj, de ha "sokat" állok / sétálok, akkor is... Azért írtam idézőjelbe, mert másoknak annyi sétától / állástól semmi baja nincsen... Anyukám, aki egyébként nagymellű és túlsúlyos és 46 éves, mindig "kicikiz", h milyen puhány vagyok :$ De nem tudom, mi okozhatja... Pl gerincferdülésem sose volt
2011. júl. 23. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, lúdtalpam van, de hordok rá betétet 4 éve, de ettől még okozhat hátfájást?
2011. júl. 23. 18:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen a testalkatod?Nekem is lúdtalpam van ,meg nagy mellem és emiatt rosszul szoktam tartani magam és észre sem veszem.Figyelj erre oda,vagy vegyél egy DMB cipőt
2011. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vékony vagyok és kismellű : /
2011. júl. 25. 10:17
 4/5 anonim válasza:

Az nem gáz cica.


Júniusban leszek 20 éves, kb 2011 November vége fele kezdett fájni a derekam elég sz@r érzés Kb az van hogy ha lehajolok hallom h kattan nagyokat meg mintha szakadna az ínszalag fenetudja ocsmány hangja van nemmondom inkább mire hasonlít sztem valami folyadék is szivárog picit...

lehet becsípödött.



Olvastam hogy van összefüggés a nagyobb súly és a nagyobb testmagasság illetve a derékfájás között ez növelheti az esélyeit: Fiúknál 183cm már kockázat

Lányoknál 170 től kb


Nekem tuti a sok eddzéstől van most 3 éve hogy kezdtem kb a közepe fele voltak olyan hónapok h 11 eddzésem volt egy héten ez haggyán ( 3 Wt-Kung Fu, 5 futás, 4 kondi)

Fiatalság bolondság.


Aki olvassa ezt az tanulja meg más kárán hogy Betonon futni nem jó hiába van Asics csukám zselével sz@rt sem ér 95-98 kg volt a súlyom pláne a térdműtétem után volt annyi mostanában 92 de még fogyok minimum 86 a cél...

am. 185-186cm magas vagyok


Sportolsz valamit???

Ajánlanám a reumatológiát most megyek majd én is...

Pihentesd de ha nem hajtottad magad nyilván nem sokat segít...

Sztem a műtét elkerülése a cél mindenkinél...

Ilyen fiatalon ez k*rvára nem normális!!!

Van egy mentős ismerősöm Ajánlotta a " Z " fekvést az tényleg jól pihenteti, Honvédségi felvételimen annyival intézték el a gerincemet hogy túl egyenes :S

Ha fotelben ülök gép előtt rakok a derekam mögé egy ilyen memóriahabos párnát(elvileg fej alá való) feneked alá nerakj sztem, az csak jobban b@szná a gerincet...


Orvoshoz menjél azonnal követeld ki magadnak az MRI-t vagy valami hasonlóan hasznosat amin látszik is hogy mivan vele ha látszik nemtom... A röntgen l0faszt sem ér az tuti... Minden jót jobbulást .

2012. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most látom milyen régire válaszoltam.

Milett vele azóta ? ? ?

2012. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!