Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derékfájás, vagy csípőcsont?

Derékfájás, vagy csípőcsont?

Figyelt kérdés
3-napja kezdett el fájni a derekam, vagyis olyan mint ha a csípőcsont fájna, és lesugározna a csípő "csücskéig". Máshova nem sugárzik le, tehát a lábamba és ilyen helyekre. Valamint az első naphoz képest már javult is mert szinte fordulni nem tudtam alvás közben, most már csak reggelre merevedik le, de egy kis tornával ez is oldható. Rengeteget kerékpározom, és futok is. Kipróbáltam hogy a biciklin előrehajoltam, és pont azon az egy ponton fáj ahol jobban megvan terhelve hajlásnál. Gyanakodtam erre is, mivel versenyszerűen bringázok így sokszor előre hajlok a jobb "aerodinamika" miatt. Tornáztatom, meg Activon Extra géllel kenem, meg napközben ilyen nagyon erős mentolos krémmel. Tehetek ennél többet, vagy orvoshoz kell menni vele? 19/F
2011. aug. 15. 09:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!