Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel előtt lehet vizet inni?

Vérvétel előtt lehet vizet inni?

Figyelt kérdés
Legutóbb amikor voltam azt mondták, hogy ha legközelebb jövök igyak előtte sok folyadékot. Csak azt nem tudom, hogy ha megyek reggel előtte is ihatok, vagy csak előző nap.
2009. ápr. 5. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, amit vérvétel előtt közvetlenül is ihatsz, az a víz. Semmi mást nem, utána viszont bármit.
2009. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan ajánlják az orvosok, hogy igyál előtte vizet, mert így nem lesz túl sűrű a véred, és könnyebben le tudják venni. egyszer jártam úgy, hogy vérvételre kellett kora reggel mennem, és nem ittam előtte semmit, és nem akart jönni a vérem, nagy küszködés után is pár csepp jött. akkor a nővér elküldött, hogy igyak meg gyorsan legalább fél liter vizet. utána már könnyebben jött a vér.
2009. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!