Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros hajra valakinek valami...

Zsíros hajra valakinek valami házi praktikája?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a hajam és muszáj minden nap megmosnom,mert nagyon zavat.Rengeteg sampont,szérumot kipróbáltam,de egyik sem vállt be.Valakinek valami házi praktikája?:)
2011. júl. 28. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Csalánnal,citrommal öblítés.
2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg kell állni hogy nem mosod meg minden nap. az első két hétgáz, de utána beáll a dolog. nekem csak ez vállt be. most hetente max 2x mosom,és 3-4 napot kibír simán. mikor elkezdtem mosni majdnem minden nap, akkor már másnapra zsírosodott. ezt meg kell állni sajnos. addig gumizd be a hajad.
2011. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ugyan ez nem házi praktika, de gondoltam leírom, hátha... :)

Én bedajeroltattam (bocsi, de nem tudom, hogy kell helyesen leírni) és azóta heti 1x mosom. Bár göndör fürtjeid lesznek tőle, de nem fog olyan gyorsan zsírosodni, az tuti. :)

2011. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, amit írok, de igaz. Egyik ismerősöm (egyetemi tanár, biológus) azt állította, a haj öntisztuló, ha nem mossák, nem zsírosodik. Hetekig nem mosta, egy ideig viszketett, zsírosodott, aztán nagyon szép fényű (nem zsíros) haja lett. Már évek óta nem mossa., csak vágatja, de akkor is csak megvizezik.

Saját szememmel láttam, nem hallomás, nem büdös, nem zsíros, de kell kb. 2 hónap, míg beáll a haj. (ettől függetlenül én nem próbáltam, de az enyém festett, azt nehéz lenne nem mosni)

2011. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak addig kibírni,főleg ha emberekkel foglalkozó munkád van,elég cikis.Nem hozhatsz szégyent a cégedre,de baseball sapkában sem dolgozhatsz:)
2011. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan esküsznek a hennára.Én is azzal festem a hajam kémiai hajfesték helyett.Sokaknak megszűnik tőle a zsírosodás(vöröses színt ad,ezt tudni kell róla)vagy van egy "hamis henna" asszem cassia obovata a neve(a henna Lawsonia Inermis,ha igaz)szóval a cassia nem színez,de gyönyörű fényt ad a hajnak és csökkentheti szintén a zsírosodást.Azonban a legjobb tényleg az lenne,ha ki tudnád tolni a hajmosást.

JA!És ne használj balzsamot,.vagy csak nagyon a végére,mert az halál.

2011. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!