Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székelésnél a széklet előtt...

Székelésnél a széklet előtt egy kis vér folyik ki. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés vér jön, de rózsaszínre színezi az egész vizet. Kúpoztam egy-két napot és jelentősen javult, de teljesen nem múlt el. Mitől lehet?

Folytassam a kúpot hátha elmúlik (még egy-két napig) vagy menjek egyből orvoshoz?


A vér frissnek tűnik. Gyakorlatilag kifolyik. A végbélnél érzek egy kis szúrást székeléskor illetve a kúp behelyezésekor is. Kicsit mintha székrekedeséssel párosulna az egész.


2011. júl. 29. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint veszthetek így annyi vért, hogy rosszul legyek?
2011. júl. 29. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
mire használtad a kúpot?
2011. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aranyér?
2011. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aranyered van. Ha külső, akkor kenegetheted pl. Sperti krémmel, ez segít. Ha belső, akkor nem igazán tudom, mi a megoldás, talán orvoshoz kellene fordulnod.
2011. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kúpot egy orvos nagynéném ajánlotta kifejezetten aranyérre.
2011. júl. 29. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
ez bizony aranyér. Folytasd a kúpot bátran, ha arra van.
2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! kúp! én a reparont ajánlom :) de én a helyedben proktológiára is elmennék, bekukkantanak
2011. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!