Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felülések a pocak ellen? 22/f

Felülések a pocak ellen? 22/f

Figyelt kérdés
Van 1 minimális szírpárnám nem sok, de zavar. Eddig napi 30-50 felülést nyomok fekvés előtt már 2 hete csinálom eddig csak azt vettem észre hogy kicsit könnyebben megy az 1. 10 felülés. MI a jó módszer? Lehet ennek eredménye? Esetleg többet más időben is kéne csinálnom?
2011. júl. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, a felüléstől nem tűnnek el a zsírpárnák, csupán a hasizmokat erősíti. Biciklizés, futás. Amúgy sincs olyan módszer, amivel csak a hasadról tudnál fogyni.
2011. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy máshol nincs rajtam felesleg, 195 vagyok és csak 83 kiló. Ami a hasamon van nem is látszik csak engem zavar nem tudom mért, de köszi az infót!
2011. júl. 30. 17:14
 3/4 anonim válasza:
Ez a gondom nekem megoldjuk együtt??
2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lefekvés előtt+ reggel ajánlok neked tornát, meg futást, de szerintem ezt a kérdést inkább a sport témakörbe kellene feltenned, ott jobban tudnak segíteni
2011. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!