Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez alkoholizmus? Mit lehet...

Ez alkoholizmus? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Szóval még csak 22éves vagyok, elég korán belecsöppentem az éjszakai életbe,és azt vettem magamon észre,hogy időről időre egyre többet iszom.

Például iszogatások,vagy bulik alkalmával nem tudok egy idő után megállni,addig iszok amíg kb. szó szerint végem nem lesz...

Egyáltalán nem tudom hol a határ,és ilyenkor a viselkedésem is kifogásolhatatlan,van ,hogy el is esek,ami meg ugye rettentő megalázó...

Úgyérzem,hogy a kapcsolataimra is kezd rámenni ez az egész,főként mivel ilyenkor sok esetben összeveszések is történnek,aztán másnap meg lelkiismeret furdalás...

Sajnos ez már tarthatatlan ez az állapot. Szó szerint magamra sem ismerek.

Szerintetek mit csináljak?


2011. júl. 31. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne igyál vagy kérd meg egy barátot hogy "vigyázzon" rád.


26/f

2011. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudnak hogy vigyázni rám,mert egyik pillanatról a másikra ütöm ki magam... Elkezdek inni ,nem érzem azt,h be lennék rugva,aztán 2perc sem telik el, és végem:/

Ráadásul egy héten 2x simán eljárkálunk..

2011. júl. 31. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj sok üdítőt inni,ha szórakozni mész.De egy darabig ne járj sehová,hátha akkkor a piát sem fogod kívánni.Tudatosan szokj le róla,mert rászoksz nagyon,és később sokkal nehezebb lesz lemondani róla.
2011. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A franciák találtak ki még régebben erre egy hatásos megoldást. Hagyták, hogy a leszokni vágyók jól leigyák magukat, aztán amikor már jócskán eluralkodott rajtuk a „megváltozott tudatállapot“, akkor szépen mindent filmre vettek. Mikor kijózanodtak, akkor meg szépen bemutatták nekik, hogy milyenek voltak. Az eredmény állítólag 100%-os volt.

Kérj meg egy barátodat, hogy örökítsen meg a számodra egy ilyen éjszakát.

2011. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A francia módszer jó.igazi lelki terror..
2011. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!