Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? (Kérdésed túl...

Létezik ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Apukám napi több órát ül a kamionba és rettenetesen fáj a dereka, létezik valami olyan párna vagy üléshuzat ami segít neki ez ellen?Kérlek segítsetek, vagy ha esetleg tudtok valami mást ami jó annak is nagyon örülnék!


2011. aug. 2. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, vannak ilyen ülésre tehető masszázs cuccok. Többféle létezik, van egyszerűbb fajta, van olyan, amin melegítő funkció is van.

De első körben inkább orvosnak kellene látnia

2011. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvos (megfelelő kezeléssel), gyógytorna (!!!).

Enélkül csak rosszabb lesz. Van valami mágneses öv, nem tudom, mennyire hatékony, de meggyógyulni nem fog tőle, max. nem fáj annyira. De az tünetik kezelés.

2011. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen elsődleges az orvos lenne ,de egyszerűen nem tudjuk őt rávenni:( a válasza mindig az ,hogy vannak ennél fontosabb dolgai is, ha pedig bejelentem az orvohoz akkor nem megy el, teljesen el vagyok keseredve ,mert látom hogy nagyon fáj neki ,de nem tesz/nem akar tenni semmit ellene..:( ezért gondoltam párnára vagy ilyesmire ,mert azt legalább elfogadná. Ha estleg valakinek van még valami ötlete akkor azt nagy örömmel fogadom! És nagyon szépen köszönöm az eddig válaszokat!
2011. aug. 2. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősőm, pont tegnap kapta meg a gerincére a kosmodisket, a derekára minden nap hordja, s én sem gondoltam volna, de nagyon dicséri. ő 60%-os rokkant, s ezzel tudja átvészelni a fájdalmakat.
2011. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!