Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol van olyan gyógyszertár,...

Hol van olyan gyógyszertár, ahol lehet vény nélkül olyan gyógyszert venni, amihez kéne vény?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elfogyott a receptre felírt fogamzás gátlóm, de nem vettem észre (jött az egy hét szünet és mikor benéztem a dobozba hogy kéne már nem volt.) A nőgyógyászom szabin van, egyszer már volt ilyen, akkor sikerült addig könyörögnöm, míg ki nem adták, de nem szeretnék ezzel visszaélni. Utólag be tudnám vinni a receptet, de most sürgős lenne. Előre is köszi a válaszokat, leb*szni nem kell, hogy miléyen feledékeny vagyok, így is sík ideg vagyok, köszi.
2011. aug. 2. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. már nem a nőgyógyász írja,hanem a háziorvos,és nincs belőle probléma. Sztem keresd meg őt.
2011. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írasd fel a háziorvossal. Most én is ezt fogom tenni, tegnap akartam menni a nődokihoz, de kiderült, hogy szabin van, csak jövő hétfőn lesz, de akkor mi már lent leszünk a Balcsin. Nekem meg addigra kelleni fog.
2011. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosod is felírhatja, sőt bármelyik kórházban sürgősségin felírhatják.
2011. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is kiírta anno a fog.gátlót. a háziorvosom.
2011. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, háziorvossal írattam föl énis.
2011. aug. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!