Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzászoktatni a...

Hogyan lehet hozzászoktatni a szervezetet a rendszeres kakiláshoz?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy minden reggel(7-8 körül) menjek el nagy WC-re, és ne mondjuk délbe? Mit egyek? hogyan?

Nem kérek hülye válaszokat :D

22/L


2011. aug. 2. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kelj fel korábban és igyál kávét.
2011. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem ez a kávés dolog nem jött be. felkeltem reggel 60:30 kor, megittam a kis kávém, és mire beértem a munkahelyre 8:00 -ra, pont összefostam magam :D


inkább este egyél rostos dolgot, barack pl. így ha felkelsz, és beindul a bélműködés, nagyobb valószínűséggel kell majd kakálni XD - komolyan

2011. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem lehet hozzászoktatni! mindig változik az anyagcsere ideje. ez attól függ, hogy mit eszel, mennyit, mennyire rágod meg az ételt, és ideges vagy-e. sőt, az időjárástól is függhet. nekem van, amikor 3 napig semmi se jön, aztán (bocsi a kifejezésért) a 4. napon egy nagy rakással. viszont olyan is van, amikor egy nap 5ször is mennem kell nagywcre, (nem hasmenés) de akkor viszont többször kisebb adag jön ki.

amúgy miért zavar téged, ha délben kell nagywczned?

2011. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert ha munkahelyen vagyok, vagy suliban akkor eléggé ciki kimenni. és hát jobb lenne, ha reggel eltudnám végezni teljesen :D és nem egész nap azon görcsölni, hogy haza érek-e :D
2011. aug. 2. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában a rendszeres élet, és azon belül különösen a rendszeres táplálkozás magától, különösebb szervezés vagy erőlködés nélkül is rendszeres széklethez vezet. Nálam legalábbis így van. Én erre külön nem figyeltem, nem erőltettem, mégis megvalósult már több évtizede.
2011. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a macskám rendszeresen reggel ötkor kakál. legalábbis kaparja a a háló ajtaját, hogy ki akar menni... nos a háló az emeleten van, mire ledöcögök 18 lépcsőt a makkát kiengedni, a beleim úgy összezötykölődnek, hogy én is a wc-n kötök ki.

alomra nem hajlandó kakálni...( én sem ):)

2011. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendszeres élet? :D Az meg micsoda? :D Este 10-től reggeli 7-ig meghalsz aztán újjéledsz? :D


Ha a kávé egyébként nem válik be csináld azt, hogy este lefekvés előtt beveszel egy hashajtót (nemtudom pontosan mi a neve, gyógynövényes tabletta), reggelre pont kitisztítja a beleket és megjön az ihlet :)

2011. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12:45-ös vagyok! ja értelek. de szerintem nem ciki ilyen helyeken kakilni. :// Nekem mindig akkor kell, amikor a suliból hazaérek, utána egy órával kb., de van amikor meg reggel, és volt olyan is, hogy éjszaka közepén! sok sikert! ;-)
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hashajtó szerintem gáz, mert éjjel is rájöhet a kakilás. Nekem a forrócsoki vált be! Igyál reggel egyet, és menj el WC-zni! Ha nem megy, reggel gondolj sokat a kakilásra, és ülj rá a WC-re. Tudod.. Minden agyban dől el! :) Előbb utóbb kikívánkozik, és így rendszeres lesz a reggeli tojika. :)
2011. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!