Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek, dolgok...

Mik azok az ételek, dolgok (sport, öltözködés bármi) ami fitten, kordában tudja tartani és egészégesen a szervezetet? 18/F

Figyelt kérdés
Mindennap felkelésre után 1 órára reggelizem szendvicset általában amiben vaj, sonka vagy hasonlo(nem párizsi, téliszalámik) +paprika vagy más zöldség. Utána 11felé eszek egy almát , az alma van mikor napi kettő is. Aztán itthon ebédelek próbálok mindent ugy válogatni hogy egézségesen éljek. Ez mellé napi 2l enyhén dúsitott ásványvizet iszok. Néha tea cukor nélkül inkább mézzel helyettesitem. Üdítő nem jellemző, nincs alkohol, cigi sem. Sportolás kicsit lemarad, gyaloglás meg levegőn vagyok eleget, tesi órák más nem nagyon régebben foci volt még mostanásg nincs sajnos de igyekszem mozogni. 95kg voltam tavaly aztán most 71vagyok lefogytam mert én akartam nem volt már úgy jó. Így ez az életmód jÓ? Ásványvizbol kell váltani "márkát" néha? Mert én egyfajtát iszom csak (pannon aqua sárga kupakos)
2009. nov. 15. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól élsz!Talán annyit fűznék hozzá, hogy ne egyél fehér kenyeret, és nyugodtan szedhetsz mellé vitamint is!Pl aktivalt!De ez így ahogy van nagyon jó szerintem!A mozgás elég kevés, de ezt bármikor növelheted, esti futásokkat,vagy otthoni edzéssel!
2009. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztemis jólcsinálod, fehér kenyér helyett tényleg ehetnél barnát, de egy reggeli fehérkenyérrel még nincs olyan baj azért.

nemkell váltogatni az ásványvíz márkát, csakha megunod.

hány centi vagy amúgy?

azért néha ihatnál sztem gyümölcsleveket is, ez a mindennap ásványvíz elég "ijesztően hangzik":D

2009. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
179cm vagyok és immár 71kg 95ről - próbálok minnél többet sportolni, mozogni. Jobban is érzem magam ezerszer a bőrömben. Sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok, előfordul a gyümölcslé is. De nem tagadom meg a csokit magamtól(havi egyszer ha előfordul) majd megyek nyáron kivizsgálásra hogy mégis azért.
2009. nov. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!