Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már hasonló érzésetek?...

Volt már hasonló érzésetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

egy hete érzem azt hogy (főleg éjszakánként amikor fekszem az ágyban)lezsibbad egy ponton a combom kezdeténél a jobb oldalon( a nemi szervem mellett), tehát annál a hajlatnál. emellett viszket és fáj is fél percekre, és néha bele-belenyilallik. vakarnám de nem is tudom mivel le van zsibbadva:S nem tudom hogy mitől lehet.

L/19


2011. aug. 2. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt, de már hallottam róla egy tv műsorban. Azt ajánlom menj el nőgyógyászhoz, mert ez nagyon komoly dolog is lehet! Nem érzel valamit ott aminek nem kellene ott lennie? Kis csomó vagy hasonló?
2011. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából nem ott érzem hanem mellette, de ma egyébként elmegyek orvoshoz, köszi a választ:)
2011. aug. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!