Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első látásra szerelem? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra szerelem? Nektek volt hasonló érzésetek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt elutaztam a családommal együtt a Velencei-tóhoz. Egyik nap kint sétálgattunk,és az utcazenészeket hallgattuk,mikor az egyik zenészfiú rám nézett,és először mintha ismerne,úgy felvidult,úgy bámult. Többször szemeztünk,és mosolyogtunk egymásra,és azóta folyamatosan rágondolok..Tökéletesen a zsánerem volt az a fiú. A baj csupán az,hogy kapcsolatban vagyok 3 hónapja,és minden okés a párommal,de egy ilyen kis flört hogyan lehet ennyire felkavaró? Akkor nem is vagyok szerelmes a barátomba? Vagy csupán éretlen vagyok még,és ezért kavarnak fel az ilyen dolgok?az a baj,hogy a zenészfiút gyönyörűnek láttam,és zavarba jöttem tőle...a párommal viszont elvagyunk,nyugodt vagyok vele,és tudom,hogy szeretem mint embert,....de egy idegen jobban felizgatott..szerintem ez gáz.. már nincs is kedvem találkozni a barátommal:(


17/L


2011. aug. 18. 18:39
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező! elöször is minden "szerelem" statisztikák szerint csak max 1 évig tarthat , másodszor pedig teljesen normális, hogy felkavart egy flört mivel a srác idegen . harmadszorra pedig szerintem ne hagyd el a mostani barátodat mert hiába jönnél össze a zenész sráccal 1 idő után ő se lenne olyan "gyönyörű" (Örülök ha segithettem)


F|15

2011. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy szerelmesek, amikor nem is. Valószínűleg kedveled a mostani barátodat és jó vele lenni, de ha igazán szerelemmel szeretnéd, akkor azt a zenész fiút észre se vetted volna.
2011. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, hogy ha szerelmes lennél a barátodba, max. megállapítottad volna, hogy helyes fickó a zenész és kész, többet nem jutott volna eszedbe. Különben a szerelem első látásra ennél több amit most érzel. Éreztem ilyet, és pont nem a külseje babonázott meg a srácnak, hanem valahogy az egész ember egy pillanat alatt mint a villám. Olyan végzetszerű volt a dolog. Szerintem kavarognak a hormonjaid, aztán megláttál egy jó pasit és kicsit ráizgultál, de nem több.


25 N

2011. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
volt-e?? VAN!!!!! de negem ismmaga A fiú babonázott meg :D
2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!