Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hamar zsírosodik a...

Nagyon hamar zsírosodik a hajam! Mit tehetnék? Még lent

Figyelt kérdés

Kb 15 éves koromtól kezdve nagyon hamar zsírosodik a hajam. Előtte elég volt egyszer egy héten megmosni. Utána már kétnaponta,de még nem volt olyan vészes,ha csak háromnaponta mostam. Most viszont ha hajat mosok mondjuk ma délelőtt,holnap estére már nagyon látszik,hogy zsíros....

Miért van ez? :(

És mit lehetne tenni?


2011. aug. 4. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hát mosd mindennap,én is azt teszem..vannak olyan samponok amik kifejezetten mindennapi hajmosásra készültek.

én 20 éve mosok mindennap hajat.és még jól is érzem magam tőle.:)

2011. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz és ha nem javul semmit akkor irány egy hormonvizsgálat.
2011. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
A legegyszerűbb megoldás elmész a fodrászhoz , megkéred válassza a 0ás gép FUNKCIÓT! Majd kérd meg borotválja is le ! ELÖNY : Hajatvasalni nem kell , festeni sem , zsírosodni TUTIRA 100% nemfog ! Na hajráá KÉPET KÉRÜNK ! By. Mrcy.
2011. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mindennapi hajmosás sem tesz jót. Ugyanúgy tönkreteszi a hajat a sok meleg levegő, hajszárítás, klóros víz.

Én már lemondtam a bolti termékekről, mert úgy vettem észre , hogy a bolti samponoktól nekem még rosszabb lett a hajam vagy száraz, töredezett vagy mindkettő. Inkább otthon elkészített tojás samponnal mosom a hajam. És sokkal szebb tőle. Bár a zsírosodás az nem szűnt meg.

2011. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is voltam így, ma már sok gyógyszertárban van arra lehetőség, hogy hajvizsgálatot végeztess ez nálunk ingyenes volt és akkor kimondottan a te hajadra írni fognak egy sampon receptet, vagy ott helyben készítik el és az használ. Mert ha így folytatod tovább lesz olyan, hogy naponta többször kell hajat mosnod ami persze nem egészséges. --> ezt szakértők mondták. úgyhogy szerintem látogass meg egy patikát (:
2011. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ezeket a hed & sholders samponokat felejtsd el, csak reklámfogás, hogy jó a korpára, meg a zsíros hajra

én a wu2-t ajánlom, nekem bevált, az iszonyatosan zsíros hajamra, bár engem nem igazán izgat, hogy rothadás szaga van a fejemnek, nekem kifejezetten tetszik a párnám bukéja, ha beleszagolok. és én pedig a magam ura vagyok, tehát lebélsározom a más véleményét

2011. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!