Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsirosodik a hajam...

Gyorsan zsirosodik a hajam mit tehetnék elllene? 1napot bir ki, mindent kipróbáltam de semmi nem használt

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne nekem is max 2 napot bír ki :S
2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát csodát ne várj semmitől. használj zsírosodás elleni sampont, balzsamot ne. ha hajhabot használsz, a tövére ne tegyél annyit. hajlakk szárítja. vasalást próbáld kerülni, mert az is zsírosítja. meghosszabbítani szerintem nem tudod, max azt a kép napot elviselhetőbbé tudod tenni. nálam is ugyanez van. mondjuk én vasalom, mert úgy emberibb :)
2011. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én a zsíros hajamat száraz hajra valóval mosom, így valahogy tovább bírja.

Ha nem mész emberek közé, csak otthon ülsz, próbáld ritkábban mosni, előbb utóbb hozzászokik.

2011. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Squa-med! (de csak ha korpásodik is vagy viszket) a gyógyszertárakban kapható és nekem nagyon jól bevált!!! nekem nagyon durva volt... a hajmosás után 3 órával elkezdett viszketni... 6 órával már úgy vakartam a fejem mint egy bolhás kutya.... 1 nap után úgy néztem ki, mint akinek a fejét leöntötték egy vödör zsírral... a bőrgyógyász ajánlotta.... de ha nem korpás a hajad, akkor nem tudok mit mondani rá... mondott valami mást is, csak azt nem jegyeztem meg, mert nekem még eléggé korpásodott is... (bár azonnem sokat segített) :D a hajat kicsit szárítja, de ápolóval helyrejön (pl ha úgy osztod be hogy 3 ilyen squa-medes hajmosás után egy normális samponnal és hajápolóval való mosás)
2011. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
erre valaki adhatna rendes választ is mert nekem is 2 napot bír ki és semmi sem hat
2011. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal vegyszerhez nyúlni, nagyon nem tesz jót a hajnak és a fejbőrnek ez a sok szintetikus sampon, még ha csodaszerként is hirdetik. Próbáljatok ki természetes hatóanyagú samponokat. Zsíros hajra kifejezetten a csalán sampont ajánlják. Néhány alkalom után ritkábban kellett mosni a hajam, közel sem zsírosodott annyira.
2011. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El kéne menni pajzsmirigy hormon vizsgálatra..
2011. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanezzel a próblémával küszködtem...


Az a baj, hogy folyamatosan mosva van és ezzel tönkre teszitek a természetes faggyútermelést a fejbőrötökön. Nekem az segített, hogy először három napig nem mostam hajat... kibírtam lófarokban,kontyban.. ezt 1-2 hétig majd 4 nap, most is elég 4 naponta mosni és nem igénytelen vagyok, hanem egyszerűen visszaállt a hajam természetes működése mellette használok balzsamokat, nem hajszárítózom/lakkozom stb. ezek is nagyon sokat segítenek viszont nem 1hét alatt kell csodát várni. Megéri kipróbálni =)=)

2011. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jó felfogva nekem is kibírja de én nem fogom fel mert úgy szörnyű csak itthon szoktam és mivel mindenhová kiengedem ezért elg gáz lenne ha nem mosnám minden 2. nap
2011. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a squa-medes hozzászóló: én kipróbáltam és nagyon bevált... nem egy hülye reklám volt...

egyébként meg megjegyzem: az egy nagy tévhit hogy az roncsolja a hajat, hogy sokszor mosod... nem a víz roncsolja, hanem a benne lévő vízkő... ha desztillált vízzel mosná valaki, akkor kétóránként is moshatja, nem lesz tőle baja.... a víz meg egyébként sem oldja a zsírokat...

2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!