Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetne az orromon lévő...

Mivel lehetne az orromon lévő duzzanatot levinni?

Figyelt kérdés
A jobboldali orrcimpám kissé meg van dagadva és kemény is. Ha hozzáér fáj. Ezt mivel lehet elmúlasztani? Csak szerdán tudnék orvoshoz menni, addig meg remélem elmúlik. Köszönöm
2011. aug. 5. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy pattanás lesz:)
2011. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól fel tud dagadni a fél orrom? Iszonyatosan fáj, a házi orvos beutalójával is csak szerdára kaptam a bőrgyógyászatom időpontot.
2011. aug. 5. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés alatt az van, hogy a jobb oldali orrcimpa kissé fel van dagadva nem az, hogy a fél orrod óriási, bocsika. Jegeld, hátha. És máskor inkább magán dokihoz mennék, ilyenkor megéri, és lehet nem is kell ennyit várni.
2011. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most se írtam, hogy óriási, csak azt, hogy a fél orrom. Mivel 2oldala van, az egyik ebből duzzadt.
2011. aug. 5. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,nagyon tud fájni =(

És tényleg egy pattanás volt ! =)

2011. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem is, hogy csak az..
2011. aug. 5. 12:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. aug. 5. 12:41
 8/8 anonim válasza:
Tudom hogy már nem aktuális de hátha valaki idetéved annak segíthet ez a válasz.Nekem is fel volt dagadva (2×-ére) az orrcimpám (érdemes ismerni az orrészéit) de se a belső se a külső oldalán nem volt semmilyen elváltozás még piros sem volt.De amikor hozzáértem baromira fáj és nagyon be volt duzzadva.Én csak lekentem betadinnal igen az orr belső részé is de azt csak kicsit nem nagyon mélyen ott ahol a gyulladva volt mert ez bizony az volt gyulladás.Egyszer kentem be este betadinnal és másnap reggelre teljesen eltűnt a fájdalom és a duzzanat is, érdemes 2-3 napon keresztül napi 3-5× bekenni hogy a gyulladás ne térjen vissza.
2017. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!