Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy erős és...

Mit csináljak, hogy erős és dús legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Vékony szálú hajam van és nem valami dús. Viszont a haj vasalástól nagyon el is töredezett. mit csináljak? tudnátok valamit ajánlani?hallottam cseppekről is amit a fejbőrbe kell bele maszírozni. valakinek van tapasztalata? esetleg milyen vitaminokat érdemes szedi? esetleg otthon elkészíthető hajpakolás? várom az ötleteket!!!
2011. aug. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetika... Ez ellen semmit nem tudsz csinálni... Nekem erős vastagszálú sűrű hullámos hajam van, mint anno nagyanyámnak.
2011. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és esetleg töredezettség ellen valami javaslat? szoktam belőle vágatni 2 hetente 1 cm-t.
2011. aug. 5. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Keves hajam van, de mashol sem vagyok nagyon szoros, valoszinu aputol orokoltem.

Minden nap hajat mosok, mert nagyon zsirosodik es nem szeretem mikor ratapad a fejemre. Eddig baba sampont hasznaltam amiben nem voltak kimondhatatlan nevu vegyszerek.

Aztan kiprobaltam itt a gyikon olvasott tojassamponos megoldast, azt utaltam nagyon mert a feherje darabok beleragadtak a hajamba es lehetetlen volt kiszedni...


Most azt is felre raktam.

Minden reggel zuhi elott meleg vizzel higitott szodabikarbonaval dorzsolom be a fejboromet, zuhany kozben leoblitem, almaecetet spriccelek ra, majd zuhany utan leoblitem vizzel.

Azota nem zsirosodik olyan gyorsan, konnyebb fesulni, es jobb a tartasa, amerre fesulom arra all :)


3-4 hetente pedig kokusz olajos pakolast teszek az egesz haj/fejborre es turcsibe tekerve alszom el. Reggel samponos mosas.


Jo minosegu multivitamin es asvanyi anyag kiegeszito.

A hajvasalot meg felejtsd el!

2011. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! (:

A szódabikarbónás dolgot mindenféleképpen ki próbálom! (:


Én is minden nap hajat mostam aztán vetten Bojtorján sampont.Most már csak 2-3 naponta mosok hajat. Tudom ajánlani. vagy esetleg Bánfi hajszesz. (: [A bánfi hajszeszt még nem próbáltam, de a napokban akarok venni]


Szerencsére a hajvasalásról nagy nehezen sikerült le mondanom. az elmúlt 2 hónapban 2x vasaltam hajat! (:

2011. aug. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!