Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köze a kettőnek egymáshoz?

Van köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

A menstruációm kis mértékben eltért az eddigitől. Általában pontosan jön meg. +-1 nap. ez már jó pár éve így van. A legutóbbinál is ez történt. Ami nem megszokott volt, hogy barnás vérzés jelentkezett az első néhány órában, aztán szépen átált a normálisra(erős vérzés, 6-7nap).

Olvastam egy Internetes portálon, hogy terhesség idején a menstruáció(akiknél van) a menszesz barnás.

Van köze a kettőnek egymáshoz?


2011. okt. 25. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 6-7 napig volt erős vérzés, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, de csinálj egy tesztet ha bizonytalan vagy.
2011. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs köze egymáshoz.

Van akinek barnával indul a mensi és van akinek rögtön piros.


Ha terhes vagy, akkor vagy jön egy kis barna vagy az se jön egyáltalán. Hogy jön-e barna az nem attól függ,hoyg mensikor hoyg szokott lenni, hanem attól hoyg van-e beágyazódásos barnázás vagy nincsen.


Ha barnázás van, pedig nem szokott lenni ,de utána mégis rendes, normális mennyiségű vérzés jön, akkor az illető nem terhes, vagy lehet hoyg az volt csak nem maradt meg.


Ha van barnázás és utána rendellenesen kevés, gyenge és egy vagy max pár napos a vérezgetés, akkor lehet hoyg terhes de nem biztos.


Kb így tudnám összefoglalni.


Megjegyzés: a terhes és menstruál, azaz vérzik valamennyire vagy erősen az ritka dolog. )Mondom ezt úgy hogy én így estem első alkalommal teherbe a lányommal - tervezett baba volt, tudtam hoyg sikerült mert pozitív volt a teszt, de aztán megjött - legalábbis azt hittem.

Gyenge, 1,5 napig tartó vérzésem volt.


Ennyi, de ez ritka.

Barnáztam is előtte, de én azt mensi előtt is mindig szoktam (pedig nem vagyok minden hónapban terhes).

2011. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!:)
2011. okt. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!