Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadástól kialakult pattanáss...

Izzadástól kialakult pattanásszerűségre, kipirosodott bőrre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy amúgy is nagyon problémás a bőröm, nem is valami szép, pedig próbálom rendben tartani, de sajnos izzadós vagyok, és ilyenkor ha megizzad az arcom akkor először nagyon kiemeli az izzadság a bőrproblémáimat (hiába van rajtam korrektor, vagy alapozó), ilyen kicsit ragyás az arcom vagy nem is tudom..:S Mintha kiemelkednének a miteszereim amiből sok van, és zsírosan érdes lesz a bőröm..szóval csúnya :S Azt pedig nem engedhetem meg magamnak hogy havonta járjak kozmetikushoz..Az izzadástól pedig egy idő után mintha kiütéseim lennének, a lábamon például pattanásszerűség alakul ki, az arcomon meg több helyen piros foltos lesz..lehetne ezzel valamit kezdeni? :( Lány létemre olyan kellemetlennek érzem ezt...
2011. aug. 6. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel.

Én is baromira izzadok és ki piros viszkető és fájó pattanásszerűségek jelennek meg rajtam. Nem csak az arcomon, hanem az egész testemen. És nagyon nehezen múlnak el. (én nem festem magam semmilyen szinten sem)

2011. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, akkor remélem kapunk majd 1-2 jó tippet vagy valamit. :)
2011. aug. 7. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!