Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel nem bírtam meginni egy...

Reggel nem bírtam meginni egy pohár (2dl) teát. Mi volt ez? Lent folytatom

Figyelt kérdés
Máskor is szoktam ébredés után inni, de most kb két korty után úgy éreztem, hogy a torkomban valami összeszűkült, vagy nem is tudom, mintha lett volna ott egy gombóc, ami miatt nem tudtam nyelni, és szédültem is.
2011. aug. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy gyorsan ittad és félrenyeltél egy pár cseppet? :O
2011. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném
2011. aug. 7. 12:36
 3/5 anonim válasza:
sztem tüsző mandula gyulladásod van én is igy voltam nagyon kellemetlen érzés és szinte nem lehet semmit se lenyomni a torkodon...:(azt javaslom menj orvoshoz ő majd add neked szurit vagy valami gyógyszert és jobban leszel3-4 nap után
2011. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt, akkor persze nem kell annyira megijedni. Ha kiszáradt a torkod éjjel, mert például rosszul vetted a levegőt, akkor ez lehet. Éhgyomorra, reggel ébredve mindig lassan kell inni.
2011. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó:S
2011. aug. 7. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!