Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek koromragas ellen?

Mit tegyek koromragas ellen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek koromragas ellen??Mar mindent kiprobaltam a rossz izu lakk sem segit..amikor latom hogy mar nagyon megragtam mondom magamba ha tovabb ragom akkor verezni fog de en akkor is tovabb ragom...
2011. aug. 7. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg az okát, hogy mi nyugtalanít ennyire! MERT ez egy pótcselekvés a tehetetlen embereké, általában hasonló indíttatásból gyújtanak rá az emberek, próbálj meg rágózni az még akár hasznos is lehet a fogaidnak! Szóval a lényeg az, hogy kizárt azt az okot amiért elkezded rágni, vagy ha nem lehet, akkor egyéb kiegészítő tevékenységbe kezdj ahelyett hogy rágnád! Az egyik barátnőm is rágta a körmét, aztán feltetettet műkörmöket! NA azt már nem rágta, annak nem olyan volt a "feeling"-je!
2011. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertár paprika krém:)
2011. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ez jutott eszembe, mint az elsőnek. :D Én ugyan nem rágcsáltam, hanem kaparásztam a körmöm, meg a bőrt körülötte, aztán elmentem és csináltattam szép körmöket. Nem nagy karmokat, csak a saját körmöm van zselézve, díszítve, na azóta nem csinálom, mert olyan jó érzés, hogy szép. :)

22L

2011. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
gyerekkorom óta rágom a körmöm..nekem a műköröm sem segített.egyszer ideges lettem és a porcelán körmöket letéptem a fogaimmal.volt amelyik körmöm meg is indult vele.na azóta nem rágom...:)
2011. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
filmek kozben szoktal leginkabb..
2011. aug. 7. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk vidéken libaszarba mártják az ujját az illetőnek. valahogy utána nem akarja rágcsálni.
2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dugd a seggedbe. hidd el meg lesz a hatása
2011. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!