Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fűlembe ment a viz. Az...

A fűlembe ment a viz. Az egérsz fejem fáj. A vizet nem tudom kiszedni és nyilal mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugrálj, vagy rázogasd a fejed. Hallani fogod, ahogy mozog a víz a füledben... és így azt is, hogy mikor akar majd megindulni kifelé.

Amúgy nekem régebben nagyon nehezen jött ki a víz a fülemből, de aztán megtaláltam a megfelelő mozdulatot, hogy hogyan tudom kitessékelni onnan. Szerintem neked is menni fog.

2011. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz lesz, kimossák... Ha begyullad, vagy ilyesmi, akkor pedig melegíts rá sót.
2011. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem látogass meg egy fül orr gégészt ő leszívja a váladékot és felír gyógyszert vagy gyógyszeres gézcsíkot tesz bele! Sok sikert ;) !
2013. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!