Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyosan későnérő vagyok? (LENT)

Súlyosan későnérő vagyok? (LENT)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, elég alacsony. És sovány.

145-148Cm között lehetek, és 32 kiló, nem tól kevés ez?

a farkam csak 10 cm ez sem kicsi? nincs spermám, nem baj?


Szedek megfelelő vitaminokat és gyógyszereket (b6, jód, c-vitamin)


Nem vagyok túl későnérő? Lehet ezen segíteni? NORMÁLIS válaszokat! parasztok kiméljenek

13/F


2011. aug. 9. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem, nekem 14 éves korom végén jött először anyag, és én is sovány voltam mondjuk 160 centi megvoltam, a hangod olyan még mint egy óvodásé?
2011. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát azért nem mint egy óvodás, de az sem valami 13 évesnek illő..
2011. aug. 9. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
hát jó esélyed van, hogy ez még két évig így marad, de lehet hogy jövő hónapban elkezdődik
2011. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem :) aug 1-én lettem 13. minden oszt. társam ezzel piszkál, hogy: neked még nincs g*cid? nem vagy igazi fiu, nem ide tartozol..! meg ilyenek
2011. aug. 9. 00:51
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mi a hugyért tagadod!? hogy derülne ki? különben a többinek sincs szerintem, a lányok kezdenek menstruálni ilyenkor a fiúk csak 13 vége felé kezdenek érni
2011. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem :) na majd meglátjuk, mi lesz.. remélem nem késik sokat xD
2011. aug. 9. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!