Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csaknem súlyosan pattanásos...

Csaknem súlyosan pattanásos hátra mit lehetne használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta problémám van a hátammal. Folyamatosan pattanások lepik el az egészet, egyik után jön a másik, és sosem múlnak el teljesen. Belepik az egész hátam, és egyre rondább lesz. Van valami tanácsotok rá, ami lehetőleg nem egy több ezer forintos krémben jelenik meg? 18 éves vagyok. Az arcomon is vannak, de ott csak pár darab, nem zavarnak már, viszont a hátam olyan szinten csordultig van velük, hogy elborzaszt, hacsak rá nézek.


2011. máj. 23. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Akneroxid 5 vagy 10 gél. Próbáld ki, nekem bejött.
2011. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszönöm :)
2011. máj. 23. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem menj el bőrdokihoz, majd ő ír vmi gyógyszert, és az bitzos hogy jó lesz. ezek a gélek/krémek tömegével lepik el a boltokat, aztán kinek jó, kinek nem, és csak kifzieted érte a sok pénzt. én a bőrdokira hallgatnék... :)
2011. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!