Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszedhetem a megmaradt...

Beszedhetem a megmaradt Augmentin tablettákat, úgy, hogy ha van belőle elég, és ha biztos vagyok benne, hogy tüszős mandulagyulladásom van?

Figyelt kérdés
Azért, vagyok benne biztos, mert már volt ilyen, arra kaptam az Augmentint, meg még amúgy is van itthon, csak olvastam, hogy ezt így nem szabadna, de ez azért elég egyértelműen mandulagyulladás. Tünetek ugyanazok, és látom is a fehér foltokat a mandulámon.
2011. aug. 9. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumokat nem csak úgy kell szedni, hogy no van még pár szem. Az előírt adagban, az előírt ideig kell, különben lehet csak rosszabb lesz.

Ha nem beszélsz orvossal, inkább ne szedd.

2011. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy maradhatott, hiszen az antibiotikumokat végig be kell szedni! Különben orvoshoz kell menni, ha antibiotikumot akarsz iratni, lehet hogy más baktérium okozza, amit nem pusztít el az Augmentin hatóanyaga. Úgyhogy csak magadban tennél vele kárt...
2011. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!