Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüszős mandulagyulladásom van...

Tüszős mandulagyulladásom van és holnap megyek kontrollra, sajnos még fáj, de van amitől jobban tartok. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor először mentem el a fül-orr gégészetre már ott is majdnem ráhánytam a doktorra, tudjátok úgy nézi meg a torkodat, hogy valami fémmicsodával lenyomja a nyelvedet... na én ettől kikészülök, sose szerettem ha dugdosnak valamit a számba, még a fogmosás is néha nehézkes, ha pl a nyelvemet tisztítom... rámjön ez a "hányhatnék"... marha idegesítő, és még azt mondja, hogy kontrolláljam magam... De hogy? egyszerüen nem megy. Csoda, hogy megtudott vizsgálni 3 napja. Kinyitom a szám, aztán mondja hogy rakjam le a nyelvem, mégis hova? leraktam én... azt mondja vegyek az orromon levegőt... eddig is ott vettem... Szóval az a kérdésem, hogy: van valami módszer, hogy ne jöjjön rám ez a hányhatnék? Teszem azt, mikor lát be legjobban a torkomba? ha kint a nyelv vagy ha bent, ha adok ki hangot, vagy ha nem? Bocsi hogy hülye a kérdés, de holnap megint nekem támad, véletlen még leütöm :-\


Sziasztok! :)


2011. márc. 31. 10:21
 1/2 Raffi ***** válasza:

Nekem mindig ÁÁ-t kell mondanom és csak egy pillanatra néz a torkomba. Utána nekem is öklendeznem kell, szerintem erre megoldás nincs.

A nyelvemet pedig csak álló helyzetben tudom tisztítani, mert ha a csap fölé hajolok, tuti elkap a hányinger.

2011. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem, köszi :) Ha ÁÁÁzok egyébként, akkor jobban belelátnak, mintha nem beszélnék? Régen kiskoromban valahogy jobban bírtam az ilyen fajta "kínzásokat"... most már öreg vagyok hogy ledugdossanak valamit, meg miért nem találnak ki más megoldást :-\


:D


köszi mégegyszer :)

2011. márc. 31. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!