Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megittam két energiaitalt...

Megittam két energiaitalt lehetek tőle idegbeteg? XD

Figyelt kérdés
MA megittam este két energiaitalt erre ilyen sértődékeny lettem meg mindent szét akarok verni lázadok a világ ellen minden ellenem van. Most ne röhögjetek ki, de lehet ettől? :D Mert alapbol nemvagyok ilyen, és nemis gyakran iszok energiaitalt..most megittam este kettőt és ez van:S
2011. aug. 10. 01:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Utolsónak: Engem hülyegyerekeztél le? MEgkérdezhetném mi okból? Életemben kb 4 alkalommal ittam energiaitalt és 17 éves vagyok. Tudom hogy nem túl egészséges ezért nemis iszok gyakran, de ma ugy jol esett meg minden és megittam kettőt. Ezeket a dolgokat tapasztaltam, gondoltam megkérdezem hogy okozhatta e..

Jézus mária...annyira utálom az ilyen embereket mint te vagy..de a nagy okosságodat majd kiverik egyszer a fejedből..

2011. aug. 10. 02:14
 12/22 anonim válasza:
Nem.Erre is igyal!
2011. aug. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17 éves? Akkor jobb lenne, ha energia italozás helyett megtanulnál írni...
2011. aug. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Ha 17 évesen nem tudod, hogy milyen hatásai vannak az energiaitalnak, akkor az meg még nagyobb szégyen...:)
2011. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
jajjajj megszólalt a nagy öreg..:D Sztem nem olyan gázos a helyzet, helyesen írok a mai fiatalsághoz képest..Hidd el..tudom..vérnyomásemelkedés, pulzusszámemelkedés, a keringésnek nem tesz túl jót, sőt roncsolja..Hosszútávon..Viszont arrol még nem hallottam hogy pszichés hatással van az emberre..ezért kérdeztem meg, amit kérdeztem...de kár volt...mert mindenhol vannak olyan emberek, akiknek óriási arca van így észt osztani..Aztán ha vmi rosszat írnak rájuk, akkor elkezdenek kapálózni hogy mi a helyzet és elkezdenek a vitatárs korán lovagolni...Sok értelme nincs tovább "kommunikálni" mert van olyan alacsony szint amin nem lehet...Sztem aludj egyet, bizros vagyok benne hogy te egy értelmes ember vagy, csak most valami befolyásol..lehet éppen a fáradtság..
2011. aug. 10. 02:36
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja ahogy a kemények, még valamit én is hozzátennék..azok szoktak a korral jönni, akik szeretnének még olyan korúak lenni...remélem nálad nem az a helyzet hogy megöregedtél, és nem volt túl jó a fiatalkorod, v szeretnéd ujra átélni, és ezért osztod a mai fiatalságot..nagyot csalódnék:)
2011. aug. 10. 02:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Tudod, nem is kéne olyannak léteznie, hogy mihez képest írsz helyesen...helyesen kell írni és kész. Mindenhez képest. Amúgy igen, elég fáradt vagyok, lefárasztottak az ilyen hülye kérdések...de bocsánat, lehet hogy csak én nem vagyok elég tájékozott e téren...
2011. aug. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Úristen.. Ez a bunkó válaszoló eláshatja magát.:D Én csak akkor iszok energiaitalt, ha fáradt vagyok, nincs energiám és muszáj lenne feléledtem. Nem érdekel, hogy másoknak tetszik-e, hogy ezt a mérget öntöm magamba. Én döntésem. Anya pl. cigizik és mindig beszól, ha energiaitalt iszok, de megmondtam neki hogy az ne beszéljen aki a tüdejét szennyezi.. Ennyi erővel ne vegyünk kaját se a boltba, hanem termesszük a kertbe, mert tele van méreggel... Meg kell tanulni kitisztítani a szervezetből ezeket az anyagokat, van rá mód.

Amikor én először energiaitalt ittam kb. 11 voltam, kettőt megittam egymásután és nagyon rosszul lettem. :D Remegtem, fájt a hasam, szédültem. De azóta is iszom, néha ha megszomjazok csak egy jéghideg energydrinkre vágyom. :D Szerintem simán válthat ki belőled ilyen reakciókat. Én ha sokat megiszok halálra röhögöm magam a semmin. :D

2011. aug. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nincs GLÜKURONSAV LAKTON???? Már hogy ne lenne! Ezzel nem kell nyugtatni senkit, ez nem kitaláció, felénk ez nem így megy! Meg ha nem találsz rá esetleg, akkor talán nem magyarosítva kellene beírni!
2011. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 03:27


11 évesen??!! Na az szép, még jó, hogy ilyen gyerekkoromba nem volt energiaital. Nem tudom mi a fene lesz ezekkel a generációkkal mikor már 9 évesen a monstert látják a tvben, hogy milyen király ken block

2011. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!