Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megihatok két energiaitalt,...

Megihatok két energiaitalt, ha reggel és délután bevettem 0,5 mg xanaxot, és estére az energiaitalhoz jöhet még 0,5 mg xanax?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy nagy baj legyen, csak nem akarok szorongani, viszont ez a nyamvadék vizsgaidőszak csak rátesz mindenre egy jó nagy lapáttal, és az energiaitaltól fenn tudnék maradni és még szorongani se kéne annyira nagyon, de nem tudom, hogy mennyire "örülne" a szervezetem. Nem szeretnék elítélő szavakat kapni, csak biológiai tényeket, nem ítélhet senki a kérdezőkről úgy, hogy fogalma sincs, mi áll a dolgok hátterében.
2011. jún. 20. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább igyál kávét, abból nem lehet nagy baj.
2011. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az sajnos nem hat nekem, energiaitalból is csak kettő, nem tudom hogy lehet ilyen szervezetem :S
2011. jún. 20. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugtatót és koffein tartalmú löttyöket nem szabad együtt bevenni mert nagy baj lehet belőle. a xanax amúgy is egy erősebb fajta nyugtató. Ráadásul pillanatok alatt hozzá lehet szokni(és akkor emelni kell folyamatosan az adagot, h használjon). A helyedben azt csinálnám, hogy reggel innék kávét, energiaitalt stb és este lefekvés előtt vennék be xanaxot.
2011. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nemsokára sem az energiaital sem a sanax nem fog hatni,mert a szervezeted már hozzá fog szokni.Később még többet kell majd szedned és innod,hogy legyen hatása,éa ennek az eredménye az,hogy függő leszel.

A legjobb megoldás ilyenkor ha szorongsz vagy sokat tanulsz,hogy mindent abbahagysz egy kis időre,és kikapcsolod magad.Elmész sétálni,vagy menj el úszni egyet,vagy szaunázni,vagy néz meg a jó filmet.Jobb esetben aludj egy jó nagyot,hogy az agyad tudjon pihenni.Sokkal többet érsz evvel mint a gyógyszerekkel..

De ha függő akarsz lenni,akkor rajta..Sokáig úgysem lesz jó ez sem.JA!és még valamit.Nem csak az a gond,hogy függővé válsz,és nem fog hatni,hanem egy idő után a szervezeted is besokall majd(ha nem is most ,de pár év múlva megfizeted az árát)

2011. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Birom az ilyen szakértőket(a xanax egy erős nyugtatóXD) így a nevéből tudják mennyire erős ehhez tehetség kell.Nem lesz bajod annyi ami külön-külön is lehetne.
2014. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a rivotril klonazepánjának hatásai között nincs ott az altató hatás de (még) nem próbáltam ezért nem állítom hogy nem álmosít.
2014. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!