Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnám rendesen...

Hogyan tanulhatnám rendesen kimondani?

Figyelt kérdés
17éves csaj vagyok, és az R betűt kimondani sajnos elég nehéz feladat nekem.. már kiskoromban sem tudtam soha, akkor azt mondták, majd megtanulom, kicsiknél gyakori. de én azóta is pösze vagyok rá. vanna olyan szavak, amiket ki tudok mondani, és R-nek is hallatszik, de vannak olyanok, amiket tök nehezen tudok kimondani, pl horror,bögre.. ezeket elég nehezen tudom kimondani.. nem szoktak vele piszkálni, sokan mondták h annyira nem észrevehető, de engem nagyonis zavar.. logopédusnál voltam régebben, de nem segített.. ez már így fog maradni? :/
2011. aug. 10. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem elég jó szakembert fogtál ki. Próbálj meg másikat. Abból már kinőttél, hogy kinőhesd. Ugyanakkor ezzel a problémával lehet együtt élni, kérdés, hogy el tudod-e így fogadni magad. Egyáltalán nem gáz egy enyhe beszédhiba, van akinek az a szexepilje.
2011. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!