Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmondaná valaki, hogy ez...

Megmondaná valaki, hogy ez lehet-e vastagbélrák?

Figyelt kérdés

Megnéztem a hasmenés okait, az egyik oka lehet vastagbélrák. Néha akármit megehetek (tejes, zsíros teljesen mindegy) és nem lesz semmi bajom. Néha - pl. mostanában is - egy szelet kenyértől is görcsölök és hasmenésem van.

Ez kizárja a rákot vagy éppen hogy még inkább fennáll a gyanú? Ez az egész hasmenéses dolog már vagy 4 éve van nálam, de néha hónapokig teljesen jól vagyok aztán hetekig szenvedek.


2011. aug. 13. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet IBS is :)
2011. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez IBS, az alapján, amit leírtál.

4 év, és nem mentél orvoshoz???

2011. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mentem orvoshoz, ő fölírt valami hasfogót, akkor jobban lettem pár hónapra. Nem gondoltam, hogy ez ilyen speciális. Arra gondoltam, hogy valami vírusos betegség, amitől megszabadulok diétával és sok vízzel. Az egyik ismerősömnek is hasonló problémája volt, ő pár hónapig követett egy megszabott étrendet, amit még nézni is rossz volt, mert én olyan kajától sosem laknék jól, de most már mindent ehet. Persze csak mértékkel. Megállapították, hogy miktől van rosszul. Talán ez nekem is segít...

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!