Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordulhat-e egy húsz éves...

Előfordulhat-e egy húsz éves férfi esetében a vastagbélrák?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kisebb mennyiségű friss vért, és olykor valamilyen nyálkás cuccot is látok a székletemben. Rákerestem a neten, hogy ez mégis mit jelenthet, és ez volt az egyik lehetőség. Mit gondoltok?
2010. dec. 5. 04:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne? De a friss, piros vér esetében valószínűbb az aranyér. Menj orvoshoz.
2010. dec. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyereknél is előfordulhat, de ha vért szartál, akkor szinte biztos, hogy sokat ülsz (számítógép? egyetem? mindkettő?), és aranyérproblémád lett. Egyetemista koromban én is átmentem ezen az ijedségen. De ha aggódsz, menj orvoshoz.
2010. dec. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A betegseg nem korhoz kotott. Tehat mar 20 evesen lehetnek jelzesek, tunetek, ami azt jelzi, hogy valami nem mukodik jol es valtoztatasra van szukseg!

A belrendszered problemaja ez, es menj el orvoshoz, de En inkabb egy jo termeszetgyogyaszt tanacsolnek.

Mivel a termeszetgyogyasz kifogja deriteni az okot, tehat nem csak a verzesre fog figyelni, mint az orvos, hanem a betegseg, a verzes okat fogja keresni!

2010. dec. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne a természetgyógyásszal kezd! Az mond neked valami "okosat",de nem biztos,hogy a valódi okot. Kezdd az orvosi kivizsgálással,és azután,ha akarod jöhet a természetgyógyász.
2010. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne gondolj rögtön a legrosszabb verzióra,én 29 éves vagyok és ugyanilyen volt multkor a székletem,és nekem van aranyerem.valószínű neked is,de megnézethetnéd vmi szakemberrel.
2010. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vastagbélrák tipikusan idősebb kori betegség. Az internetes keresések gondolom más lehetőségeket is kiadtak. Valószínűbb az aranyér. Ezzel együtt visszatérő tünetek esetén egy proktológiai kivizsgálás mindenképpen hasznos.
2010. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem csak néha-néha fordul elő, hanem vagy fél éve szinte folyamatosan.
2010. dec. 5. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor irány a proktológia.
2010. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!