Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esély hogy változtassak a...

Van esély hogy változtassak a fogsoromon?

Figyelt kérdés

az egyik metszőfogam kiljebb áll mindt a másik, és ezt nagyon észre lehet venni főlleg nevetéskor, és ezért nem szeretek nevetni sem, állitólag régen kellet volna tetessek fogszabájzót mikor kisseb voltam, amikor már latszott hogy, fére nő a fogam.


ezért félek nevetni mert a lányok meglátjak a kicsit kiállo fogam, és szégyenbe jövök, van valami megoldás?

valami fogászati beavatkozás ? nem akarom hogy leverjék és tegyenek műfogat hejette.


16F


2011. aug. 14. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
és most már nem lehet fogszabályzód? biztos lehet..
2011. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, de mar nem szerintem nem fognak a fogaim mozdulni
2011. aug. 14. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:

fogszabályzóval fognak. nekem is 16 évesen tették fel.

menj el egy fogdokihoz, itt okosabbat úgy se tudunk mondani ennél.

2011. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 évesen még simán lehet fogszabályzód. Nővérem 18 éves korában rakatta fel, kb egy évig volt fent neki és most gyönyörű a fogsora :) Én meg 17 éves vagyok és csütörtökön teszik fel :D
2011. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne fogszabályzója? Ha van sok pénze a családnak, akkor fel tudtok keresni egy magándokit aki ezer százalék meg tudja oldani ezt a problémád, de ahogy "kihallom" a kérdésedből, neked már ez a kiálló fog is nagyon zavaró nemhogy egy fogszabályzóval mosolyogni...pedig a fogszabályzó viselése manapság már kifejezetten az igényes (megjegyzem viszonylag gazdag) emberek kiváltsága (sajnos! a TB minimális összeget térít és azt is csak nagyon pontosan megjelölt esetekben)
2011. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
régebben? pont most vagy abban a korban, amikor rakatni lehet...de amúgy felnőtt korban is lehet fogszabályzót tetetni
2011. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hogyne lehetne felnőtt korban is fogszabályzót tetetni, nekem ugyanez van (inkább volt?), mint a kérdezőnek; másfél hónapja hordok kivehetőt, és már majdnem visszatolta a kiálló szemfogat - én se hiszem el.


24/F

2011. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!