Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így nagyobb esély van rá hogy...

Így nagyobb esély van rá hogy belemegy a dologba? Alkohol, kati.

Figyelt kérdés

előre megkérnék mindenkit hogy csak a kérdésemre válaszoljon ha lehet.

szóval ezen csak gondolkoztam, nem akarok én egyáltalán drogozni..tegyük fel hogy van két lány.az egyik szerelmes a másikba, de ezt magának sem meri nagyon bevallani.a másik meg sokszor kétértelmű dolgokat csinál/mond ezzel kapcsolatban.bár ő nem tudja hogy a másik lány hogy érezés ennek ellenére ilyen kétértelmű. tegyük fel hogy mondjuk kipróbálják a katit vagy isznak.ugye ezeknek vannak olyan szakaszaik amikor nagyon érzelmes lesz az ember.ha az a lány aki szerelmes, ilyenkor mondjuk megcsókolja azt a lányt akit szeret, aki a kétértelmű, akkor van rá esély hogy olyanba is belemenne amibe teljesen józanul, vagy kati használata nélkül nem menne bele?mármint a kétértelmű lány.

lehet kicsit értelmetlenül írtam le a dolgot, de szerintem érteni fogjátok.:)

és megint leírnám hogy csak kíváncsiságból kérdezem.:)


2011. szept. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán bele mehetnének . még szimplán piával is
2011. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kati már nincs, de 4mec az hasonló.
2011. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Liver Mortis válasza:
Vodkaaaa :)
2015. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!