Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet "csomó" a fenekem...

Mitől lehet "csomó" a fenekem felett nem sokkal?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat légyszi
2011. aug. 16. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy egy pattanás

nekem is volt,és azt hittem valami daganat vagy nem tudom micsoda és ott fostam hogy úúúristen mi van ha rákos vagyok?!

és anyának meg nem mertem megmutatni

ezért apának elmondtam ő meg mondta hogy mutassam meg anyának és végül megmutattam neki és kiderült hogy egy pattanás volt (elvileg) és furcsa módon pár nap múlva nyoma sem volt :)

2011. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mekkora ez a csomó, mert zsirmirigy is lehet. Es nem fàj?Nekem is volt egyszer ilyesmi kb.ott ahol te irtad, de nekem egy kicsit fàjt ugy vettem észre.aztàn elmùlt magàtól.Nem tudom mitõl lett.
2011. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bőrön keresztül tapintható ki, viszonylag kemény és igen, ha nyomkodom fáj egy kicsit.
2011. aug. 16. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is pattanás lehet, mondd meg anyukádnak, hogy nyomkodja meg egy kicsit, hátha kijön.
2011. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem pattanás, annál nagyobb.
2011. aug. 16. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél nézesd meg orvossal, a nyugalmad érdekében is.
2011. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hm, és esetleg egy begyulladt szőrtüsző?


Én még mindig azt mondom, bökjétek meg egy tűvel és próbáljátok meg kinyomni. Ha nem megy, irány a doki.

2011. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt nekem ehhez hasonló már a tarkómon, fejemen is, akkor el is mentem, de csak annyit mondott hogy majd leapad...
2011. aug. 16. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem szőrtüsző, ha a fejeden is volt ilyen. Nálam is megesett már, kinyomtuk. :)
2011. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2011. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!