Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Néha belenyilal...

Mi lehet ez? Néha belenyilal a legalsó csigolyámba a fenekem felett. Csak 1-2 mp-ig tart, de olyan rossz, hogy majd összeesek, főleg, amikor séta közben jön rám.

Figyelt kérdés
Ilyet akkor éreztem, amikor a kisfiammal már az utolsó hetekben jártam, de most még csak 14 hetes vagyok.
2010. jún. 13. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

ez nekem is jelen van már kb a 12-1 . héttől.

főleg akkor ha sokat takarítok vagy sokat sétálok.

nem tudom te mennyit mozogsz de én magamnál arra tippelek hogy mozgáshiány miatt fáj annyira mert én elég keveset mozgok.inkább csak ücsörgök és amikor elindulok valahova vagy takarítok szóval intenzíven 1-2 órát teszek veszek és nem ülök nekem is nagyon fáj.volt hogy alig tudtam kijönni egyik takarítás után a szobából hogy adjak a másik szobában levő férjecskémnek egy puszit .kapaszkodtam a falba hogy el ne essek és úgy kísért vissza a párom.de nekem máskor nem jön elő csak ha elfáradok vagy sokat vagyok talpon.

meg az is rátehet akár nálam hogy nem vagyok valami vékony :D

sokat nem tudtam segíteni mert a választ én sem tudom sajna.

2010. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi 12-13.hétnek készült.
2010. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok nagyon vékony, viszont én sokat mozgok a kisfiammal. És az a furcsa, hogy ez csak terhességnél jön elő nálam, de hála csak pár mp-ig tart.
2010. jún. 13. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

elsö meg második vagyok :D

nálam is csak miota terhes vagyok azota van. elötte sem voltam semmivel vékonyabb mert 24 .hétre még csak 1.5kg plusszom volt :Delötte meg napi 8 órát álltan a gép mellett ahol dolgoztam és nem volt semmi bajom.

engem is érdekelne ha valaki tud magyarázatot adni :D

szép napot

2010. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!